Hakkımızda

Kalitemiz Güvenilirliğimiz

Parlak Billuriye 1972 yılında Ankara'nın merkezi Ulus'ta hizmete girmiştir.İlk açıldığı günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnunuyetini hedef alarak; Memnun Müşteri Pörtföyünü her geçen gün artıran firmamız bugün Ankara'da Züccaciye denince akla gelen ilk adresi haline gelmiştir.

Her zaman yüksek kaliteli ürünler için yurtiçinde ve yurtdışında sürekli olarak dolaşan yenilikleri,trendleri,modayı Ankara'ya getiren firmamız bu ilkesi doğrultusunda konsept mağazacılık anlayışını benimsemiştir.Bu anlayış doğrultusunda bugün ;Antares.Ankamall,Anatolium,Acity,Optimum,Taurus gibi Ankara'nın sayılı alışveriş merkezlerine hizmet eden firmamız yıllar içinde kazanmış olduğu tüm tecrübeyle daha dinamik ve daha yenilikçi olmayı bir ödev edinmiştir.

Sektörün personel seçimi ve eğitimleri ile önder şirketimiz; Türk ve Dünyaca ünlü olan birçok marka ile çalışmaya ve büyümeye devam etmiş ve her ürünü fabrikadan alarak aracısız olarak ilk elden müşteriye sunmuştur.2007 yılında kendi markası olan Lively ile son müşteriye ulaşan istisnasız her zaman mağazalarında 5.000'den fazla ürün çeşidini bulunduran firmamız,her gün yepyeni ürünleri ve markaları satışa sunmaktadır.

Misyonumuz: 

Dünyada ve Türkiye'de züccaciye konusunda sağlıklı, modern ve yeni nesil ürünler sunan lider perakende mağaza zincirlerimize yenilerini eklemek. 

Vizyonumuz:

Müşterilerilerimize  en kaliteli ,en modern, en sağlıklı ve güvenilir geniş ürün yelpazemizi her bütçeye uygun fiyatlarla sunarak Müşteri Memnunuyetini artımak,kendi sektöründe daima lider,güvenilir ,başarılı ve en çok tercih edilen mağazalar olmak.

Değerlerimiz:

Başarının sınırsızlığına inanarak sınırlarımızı zorlarız.Hep daha iyisini yapar kendimizi ve işimizi geliştiririz.Hayal eder ve gerçekleştiririz.

Stratejilerimiz:

  • Başarının sınırsızlığına inanarak sınırlarımızı zorlarız.Hep daha iyisini yapar kendimizi ve işimizi geliştiririz.Hayal eder ve gerçekleştiririz.
  • Stratejilerimiz:
  • Personeli eğitmek.
  • Müşteri memnuniyetini artırmak
  • Modern ve sağlıklı ürünler sunmak
  • Mağaza sayısını artırmak ve daha çok müşteriye ulaşmak
  • Her çeşit ,dünya markalarını da birarada bulabileceğiniz mağazalar oluşturma ve yenilerini açmayı hedeflemek.
  • Müşteri beklentisinin bir adım önüne geçebilmek.
  • Her zevke ve bütçeye uygun kaliteli ürünleri bulundurmak.
SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 TAKİ Kuy.Billuriye.Ltd Sti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.